Panasonic WH-MDC12H6E5 12 kW luft-vann monobloc varmepumpe
Vennligst velg
Populær varmepumpe for eldre boliger.
Ny generasjon H med touchdisplay og innebygget energimåler!
12 kW modellen er bygget i samme fysiske mål som 16 kW modell High Connectivity, den er er ofte benyttet på 60-70-80 talls hus som blir renovert med vannbåren varme på 200-250 kvm, den kan enkelt parallelkobles eller seriekobles med flere varmepumper eller kombineres med vedovn/kjel med vannkappe.
Panasonic varmepumper er enkle å installere og godt egnet til skandinavisk klima, MDC modellen er utviklet til oppvarming opptil 55 C`turtemperatur og leveres fra 9 - 16 kW ytelse.
Leveres kun som 1x230 Volt modell med betegnelse WH-MDC12H6E5
Alle Panasonic varmepumper har innebygget sirkulasjonspumpe.
COP på 4,74 ved 35 C`vanntemperatur og 7 C`utetemperatur.
Fungerer ned til -27 grader.
Oppvarming og avkjøling.
Lydnivå = 52 db
Vekt = 147 kg
Høyde = 1410 mm
Bredde = 1283 mm
Dybde = 320 mm